30

[komps]

Lihtne. Nutikas. Üllatav.

Trust Badge

[sale_text_1]
[sale_text_2]
[sale_text_3]

Komps KS100 Jootekomplekt

Täpne temperatuuri seadistus

Ei mingit muret õrnade komponentide ülekuumenemisega. Seadista soovitud temperatuur jootekolvi displeil ja oledki valmis alustama.

Efektiivne kütte-element

Keraamiline kütte-element asub otsiku tipu lähedal ning suunab soojusenergia täpselt sinna, kuhu vaja. Iga sisendvõimsuse korral jõuab detailini rohkem soojust kuna vähem sellest hajub ümbritsevasse õhku.

Ohutu toiteallikas

Võrguvoolus luusivad transiendid ning uitvoolude jõudmine tundlikesse komponentidesse ei ole enam probleem. Akupank on võrgutoitest täielikult eraldatud.

Kauakestev akupank

Akupanga ühe laadimisega võid töötada tüdimuseni. Testkasutajate kogemusel võib 5h jootmismaraton kulutada kõigest 40% akupanga mahtuvusest.

Mugav silikoonkaabel

Painduv ning kuumakindel silikoonkaabel segab Sind vähem, võimaldades stabiilsemat haaret näiteks SMD komponentidega töötamisel.

Aega säästev mobiilsus

Komps jootekomplekti teisaldamine töö-detailini võib tihti olla lihtsam, kui näiteks trükkplaadi välja võtmine tootmisliini automaatika kapist.

Rohkem ruumi laual

Säästa töölaual ruumi, hoides jootekomplekti oma kohvriga näiteks riiulil või sahtlis, kui see ei ole parasjagu kasutusel.

Vähem jamamist kaablitega

Vähem muret sassi minevate ning jalus olevate kaablitega - pärast akupanga laadimist vajad jootmisega jätkamiseks ainult akupanga ja jootekolvi vahelist silikoonkaablit.

Vau-faktor

Näed oma sõprade ja töökaaslaste silmis välja (veelgi enam) nagu tehnika-võlur, kui saabud ja oma Komps jootekomplekti kaane avad.